clear

اهالی شهر اقلید به بذرکاری در مناطقی از جنگلهای این شهرستان که سالهای قبل دچار آتش سوزی شده بود اقدام کردند، بذر بادام کوهی، ارژن و گیاهان مرتعی از قبیل کُما و باریجه کاشته شد.

ایرنا- دو کتاب مرتبط با ایران اثر «رولف بنی» عکاس مشهور کانادایی در موزه کتابخانه اختصاصی نیاوران برای نخستین بار رونمایی شد.

مشاور هنری موزه آبگینه گفت: با توجه به اینکه امکان خروج اشیاء گنجینه از موزه وجود ندارد ما تصمیم گرفتیم تا نمایشگاه‌های فصلی برگزار کنیم و با تعریف یکسری موضوعات و فاکتورها بعد از 40 سال 1500 اثر دیده نشده موزه آبگینه را به نمایش بگذاریم.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از مدون شدن پرونده هنرکاشی هفت رنگ شیراز برای ارائه به شورای ثبت میراث فرهنگی ناملموس ایران خبر داد.

محور کرج ـ چالوس از امروز تا ۲۰ اسفند، روز‌های شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد برای ایمن‌سازی تونل امیرکبیر مسدود است.

به دنبال انتشار گزارش مؤسسه انگلیسی «کنترل ریسک» از جایگاه امن ایران در جهان و خطر پایین سفر به آن در سال ۲۰۱۹، معاون رییس‌جمهور با انتشار فیلمی از توصیه‌های یک توریست آمریکایی برای سفر به ایران، تاکید کرد:‌ مقابل سیاه‌نمایی رسانه‌های خارجی ایستاده‌ایم.