clear

تورهای همگانی - زمستان 98

لاهیجان گردی

نوع تور: تور های یک روزه
قیمت: 155,000 تومان
تاریخ حرکت: 27 دی 1398
بازدید: 5056

جاذبه های مورد بازدید:

سفری بیاد ماندنی به عروس زیبای گیلان، تماشای تپه ها و مزارع سرسبز چای و روند تولید آن، مجموعه کاشف السلطنه (موزه چای)، کوه و آبشار شیطانکوه، مقبره شیخ زاهد گیلانی، بام زیبای شهر لاهیجان و ...

 

چرا تماشای این شهر دیدنی و زیبا را پیشنهاد می کنیم؟

  • شهر زیبا و دیدنی لاهیجان، با تاریخی کهن و چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده از زیباترین مناطق گردشگری در شمال است.
  • این شهر به اندازه ای زیبا می باشد که لقب عروس گیلان را آز آن خود کرده است.
  • در این سفر شانس بازدید از مزارع زیبای چای و روند تهیه چای را خواهید داشت.
  • از مجموعه کاشف السلطنه ( موزه چای ) دیدن خواهید کرد.
  • از آبشارشیطان کوه که یکی از زیباترین جاذبه های شهر گیلان هست بازدید خواهید نمود.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.


مدت تور یک روزه
تاریخ و ساعت حرکت ساعت پنج صبح روز جمعه بیست و هفتم دی ماه و بازگشت ساعت بیست و سه
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی یک وعده صبحانه، یک وعده ناهار، پذیرایی میان وعده
برنامه سفر
صبح حرکت از کرج به سمت لاهیجان، صرف صبحانه در مسیر، گذر از جاده های زیبای گیلان، بازدید از از بام شهر لاهیجان ، مجموعه کاشف السلطنه، موزه چای، آبشار شیطان کوه، بازدید از مقبره شیخ زاهد گیلانی ، مزرعه و کارخانه چای ، صرف ناهار و بازگشت به سمت کرج.
وسایل مورد نیاز
کارت شناسایی، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، لباس گرم، پانچو یا بارانی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی.
سایر توضیحات  

نکات مهم و قابل توجه:

1- مسیر با ماشین: حدود 4 الی 4 ساعت و نیم ( با احتساب توقف ها)
2- پیاده روی ها در حد بازدید از مجموعه ها بوده و هر فرد با توانایی عادی به راحتی می تواند در این برنامه شرکت کند.
3- پیاده روی مقبره شیخ زاهد اختیاری است.
4- در صورت بارندگی همراه داشتن پانچو یا بارانی به همسفران توصیه می گردد.
5- همراه داشتن لباس گرم  و کفش مناسب پیاده روی به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.
در مورد این تور اگر سوالی دارید فرم زیر را کامل کنید