clear

تورهای ایرانگردی نوروز 99

تور تبریز،جلفا و کندوان

نوع تور: تورهای چند روزه
قیمت: 1,250,000 تومان
تاریخ حرکت: 11 فروردين 1399
بازدید: 878

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید روستایی دیدنی در دل صخره ها (کندوان)، آبشار زیبای آسیاب خرابه، بازدید از ائل گلی یا شاه گلی که در کنار نماد‌هایی نظیر مقبره‌الشعرا و میدان ساعت، جلوه نمایی می‌کند، بازدید از کلیسای سنت استپانوس، بازدید از خانه مشروطه (موزه مشروطه) و ...

 

چرا این سفر را به شما پیشنهاد می کنیم ؟

  • کندوان؛ روستایی دیدنی در دل صخره هاست و یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری استان آذربایجان شرقی به شمار می‌رود.
  • ائل گلی یا شاه گلی یکی از مهمترنی گردشگاههای شهر تبریز است که به دلیل قدمت و زیبایی‌اش یکی از نماد‌های اصلی این شهر نیز به حساب می‌آید و در کنار نماد‌هایی نظیر مقبره‌الشعرا و میدان ساعت، جلوه نمایی می‌کند.
  • کلیسای سنت استپانوس یا کلیسای استفانوس مقدس؛ کلیسایی  جهانی در قلب کوه‌هاست و دومین کلیسای مهم ارامنه ایران و ثبت میراث جهانی است.
  • مجموعه بازار تاریخی تبریز از بزرگ‌ترین بازارهای سرپوشیده جهان و یکی از شاهکارهای معماری ایرانی است و یکی از اثرهای ثبت جهانی یونسکو می باشد.
  • خانه مشروطه (موزه مشروطه)؛ خانه انقلاب مشروطه خواهان تبریز یکی از خانه‌های مهم و تاریخی است که در زمان انقلاب مشروطیت محل تصمیم گیری‌های مهم سران  بوده است.

توضیحات تکمیلی برنامه

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی، فرهنگی و ماجراجویانه می باشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای ( به گفته خود مسافران ) دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز می کند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهایی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروه های هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اهداف اولیه البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

قوانین کلی این تورها

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی و هتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند.

مدت تور چهار روزه
تاریخ و ساعت حرکت ساعت چهار صبح روز یازدهم فروردین
تاریخ برگشت 1399-01-14
مبدا حرکت کرج - میدان شهید آجرلو (سپاه)
تعداد شب و نوع اقامت سه شب اقامت در هتل
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی چهار وعده صبحانه ، سه وعده ناهار
برنامه سفر

روز  اول:

 
صبحانه : البرز من
ناهار : البرزمن
شام: گردشگر
اقامت: هتل برنامه سفر در این روز :حرکت 4 صبح از کرج، صرف صبحانه در مسیر، حرکت به سمت تبریز، صرف ناهار در رستوران، بازدید بازار سرپوشیده و ثبت جهانی تبریز، مسجد کبود، موزه آذربایجان، حرکت به سمت هتل ، تحویل اتاق و استراحت

روز  دوم:

 
صبحانه : البرزمن - هتل
ناهار : گردشگر - جلفا
شام: گردشگر
اقامت: هتل برنامه سفر در این روز : حرکت ساعت 7صبح به سمت جلفا، بازدید از آبشار و آسیاب خرابه، بازارچه مرزی، صرف ناهار در شهر مرزی جلفا و بازدید از کلیسای سنت استپانوس و  حرکت به سمت هتل و استراحت

روز  سوم:

 
صبحانه : البرزمن
ناهار : البرزمن
شام: گردشگر
اقامت: هتل برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه، بازدید از ارگ علیشاه، موزه شهرداری (برج ساعت)، خانه استاد شهریار، خانه مشروطه، صرف ناهار، بازدید مقبره الشعرا و پارک ائل گلی و حرکت به سمت هتل و استراحت.

روز  چهارم:

 
صبحانه : البرزمن - هتل
ناهار : البرز من
شام: -
اقامت: - برنامه سفر در این روز : حرکت به سمت روستای صخره ای کندوان و بازدید از بافت قدیمی و تاریخی روستا، صرف ناهار و سپس حرکت به سمت کرج و تهران
وسایل مورد نیاز درنظر گرفتن وعده های شام و یک وعده ناهار ، کارت شناسایی(شناسنامه برای زوجین) ، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، ملحفه و لوازم بهداشتی فردی، کفش و لباس اضافه، شارژر موبایل و  دوربین، سایر لوازم شخصی.
سایر توضیحات  

نکات مهم و قابل توجه:

1- مسیر با ماشین: 7 الی 8 ساعت.
2- فصل اجرا: بهار و تابستان.
3- پیاده روی ها به صورت روزانه در حدود 1 تا 1/5 ساعت می باشد، به صورت شهرگردی بوده و افراد با توانایی عادی به راحتی می تواند در این برنامه شرکت کند.
4- همراه داشتن کفش و لباس اضافه جهت بازدید از آبشار آسیاب  خرابه توصیه می شود.
5- همراه داشتن لباس گرم الزامی است.
6- در تورهای چند روزه بسته به شرایط منطقه امکان جابه جایی زمان بندی گشت های روزانه وجود دارد. 
در مورد این تور اگر سوالی دارید فرم زیر را کامل کنید