clear

سفرنامه تور آبشار سنج مورخ 97/4/18

8 ماه 1 هفته گذشته - 7 ماه 3 هفته گذشته #1948 توسط راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن
سفرنامه تور آبشار سنج
مورخ 97/4/18
راهنما: شاهین جهانپور

با یاد او
در هجدهم روز از ماه تیر در محل مشخص همسفران کم کم جمع شدند و سفر خودمون را به سمت آبشار سنج شروع کردیم. حال به رسم همیشگی البرز من مراسم معارفه را آغاز کردیم و با همسفران جان بیشتر آشنا شدیم . بعد از معارفه نوبت صبحانه ای لذیذ شده بود آن هم در مکانی دنج ...
بعد از صرف صبحانه به سمت روستای سنج روانه شدیم وقتی به روستا رسیدیم

پیاده روی خودمون رو کنار رودخانه به سمت آبشار زیبای سنج شروع کردیم آب بازی هیجان انگیزی رو شروع کنیم . بعضی از همسفران مثل خانم نوری در داخل رودخانه به آب بازی مشغول شده بودند که کم کم بقیه دوستان به جمععون اضافه شدند .


در مسیر آبشار چند بار از آب گذر کردیم و چند آب بند هم نظر دوستان رو به خود جلب کرد.

و حال لحظه موعود فرا رسید دیدن آب آبشار سنج ...

گرمای هوا ، را با آب بازی زیر آب سرد آبشار جبران کردیم . در این فرصت آرمان به درست کردن دم نوش و آتش مشغول بود که بعد از آب بازی حسابی حال همه رو جا آورد . دیگه گشنگی به سراغمون آمده بود که از آبشار خداحافظی کردیم و به سمت پایین برگشتیم و یک جا که سایه خوبی داشت اتراق کردیم و مشغول صرف ناهار شدیم .
بعد ناهار به بازی زیبای (علی علی) و پانتومیم پرداختیم و کم کم به سمت پایین روستا روانه شدیم .در روستا دوستان به خوردن لبنیات و سوغات مشغول شدند در مسیر برگشت به خواندن ترانه های خاطره انگیز سپری شد و این گونه بود که این سفر هم به پایان رسید .
به امید دیدار مجدد شما عزیزان ...
شاهین جهانپور

راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.101 ثانیه
حق کپی رایت محفوظ برای البرزمن و بهینه شده با : Kunena Forum