درباره ما

شرکت گردشگری البرز من فعالیت خود را در زمینه ی ایرانگردی و طبیعت گردی از سال 89 شروع و در این مدت، برنامه های سفر در تمام استان های ایران تعریف و تورهای زیادی در این مسیرها اجرا کرده است. این برنامه ها در زمینه های تخصصی مختلفی مانند: فرهنگی-تاریخی، کوه نوردی، کویر نوردی، دره نوردی، کمپینگ، پرنده نگری و حیات وحش، آفرود، عشایر، تورهای فنی و ... در قالب بیش از 200 پکیج تورهای متنوع طراحی شده است و در طول 12 سال تورهای زیادی در سراسر ایران برای این مسیرها اجرا می کند. شرکت گردشگری البرز من هر ساله به دلیل فعالیت های تخصصی خود در زمینه ایرانگردی مورد تحسین مقامات استانی و کشوری قرار گرفته است و در سال 92 نیز به عنوان آژانس نمونه کشوری از سوی معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی وقت مورد تقدیر قرار گرفته است.

 در بیش 10 سال تجربه، ما به اجرای بیش از 3000 تور گروهی و همراهی بیش از 50 هزار نفر در این تورها افتخار می کنیم و از این پس نیز تمام تمرکز خود را جهت معرفی هر چه بهتر ایران عزیزمان به گردشگران داخلی و خارجی خواهیم داشت و باعث افتخارست در این مسیر با دلسوزان ، علاقه مندان و فعالین صنعت گردشگری ، همکاری داشته باشیم.

در انتها البرزمن آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با افراد حقیقی و حقوقی در راستای معرفی جاذبه های گردشگری و همچنین برگزاری تورهای ایرانگردی اعلام می نماید.

برچسب ها: البرزمن, تورهای طبیعتگردی, تورهای گردشگری