تماشای طبیعت زیبای منطقه، جنگل پیمایی لذت بخش در جنگل ه...
تور جنگل بلند مازو
تومــان 730,000
1 روزه
بازدید از دریاچه نمک و چشمه شور ، دریاچه ای دیدنی در میا...
تور حوض سلطان و گنبد نمکی
تومــان 780,000
1 روزه
بازدید از خانه ی طباطبایی ها ، مسجد آقا بزرگ ، حمام سلطا...
تور کاشان گردی
تومــان 750,000
1 روزه
لذت حس اوج زیبایی کویر در سکوت لذت بخش، قدم زدن بر روی ت...
تور کویر ابوزید آباد
تومــان 750,000
1 روزه
بازدید از جنگل های خزه بسته و زیبای الیمستان و پیاده رو...
تور یک روزه جنگل الیمستان
تومــان 780,000
1 روزه
تماشای جنگل و دریا دریک قاب ، ساحل و جنگل در کنار هم در ه...
تور یک روزه جنگل سی سنگان و دریاچه آویدر
تومــان 730,000
1 روزه
بازدید منظره دریاچه زیبا و جنگل هیرکانی و سبزه زار ، طب...
تور یک روزه جنگل و دریاچه الیمالات
تومــان 730,000
1 روزه
بازدید از غار آبی و زیبای علیصدر و قایق سواری در دالان ه...
تور یک روزه غار علیصدر
تومــان 890,000
1 روزه
پیاده روی در جاده جنگلی و دیدن مناظر زیبای درختان پهن ب...
تور یک روزه مرداب هسل
تومــان 690,000
1 روزه
پیاده روی در گنبدهای نمکی و تپه های مریخی، بازدید از مع...
تپه های مریخی گرمسار و معدن نمکی
تومــان 750,000
1 روزه
بازدید از روستای تاریخی و سرخ فام ابیانه، پیاده روی در ...
روستای ابیانه
تومــان 750,000
1 روزه
بازدید از بنای تاریخی گنبد سلطانیه، موزه رختشورخانه ، ...
زنجان گردی
تومــان 750,000
1 روزه

 

تورهای یک روزه البرزمن چه ویژگی هایی دارد؟

تورهای یک روزه البرزمن از ویژگی های بسیار بالایی برخوردار است. یکی از ویژگی های بارز تورهای یک روزه، با تورلیدرهای مجرب و با سابقه اجرا می شود. در تورها مسافر عزیز بیمه مسافرتی میشه که هم ما و خودشون با خیال آسوده به سفر برن، تورهای یک روزه از نشاط و انرژی بالایی برخوردار است. در تورهای یک روزه دیگر نیازی به گرفتن مرخصی برای افرادی که شاغل هستند نیست و به راحتی میتوانند سفر کنند و خاطرات خوبی را در کنار دیگر همسفران رقم بزنید. مقرون و به صرف بودن این تورها نسبت به تورهای چند روزه که از هزینه بالایی دارند.

لیست تورهای یک روزه البرزمن

جنگل و دریاچه الیمالات:  دریاچه‌ الیمالات از جاذبه های گردشگری استان مازندران محسوب می‌شود و در هشت کیلومتری مسیر نور به چمستان، در جنوب دو راهی منتهی به روستای کارگرکلا قرار دارد. فاصله‌ دریاچه با جاده حدود سه کیلومتر است.

غار کتله خور: یکی از بزرگ ترین غارهای خاورمیانه، عمیق ترین غار کشف شده در ایران و زیباترین غار آهکی خشکی-آبی جهان، غار کتله خور زنجان با 150 میلیون سال عمر  است. بیایید با زیبایی محض آشنا شویم.

روستای حسنجون: این جاذبه گردشگری در استان البرز و شهرستان طالقان قرار دارد. روستای حسنجون که در دره ای خوش آب و هوا واقع شده است، یکی از زیباترین و ییلاقی ترین روستاهای طالقان می باشد که وجود باغات و زمین های کشاورزی و رودخانه ای که در آن جریان دارد چهره ای زیبا به این روستا داده است.

تنگه آبنوس:  این تنگه در استان مازندران و شهر نشتارود قرار دارد. ما در سفر یک روزه تنگه آبنوس دره نوردی و رودخانه پیمایی، صخره نوردی و آب بازی و آب تنی در حوضچه ها و تماشای آبریزها و آبشارهای کوچک و بزرگ تنگه زیبای آب نوس را تجربه خواهیم داشت که مناسب فصل تابستان است تا خنک شوید.

روستای کندلوس: تور یک روزه به روستای کندلوس این روستا در استان مازندران و در جاده چالوس واقع شده است. سخت بتوان زمان دقیق ساخت این روستا و اولین ساکنان آن را مشخص کرد. اما با کشف آثاری از دوره های قبل از میلاد و ایران باستان، برخی محققین قدمت روستای کندلوس را بین 3500 تا 4000 سال تخمین می زنند. بنا به گفته مردم روستا و گزارشات مورخین، روستای کندلوس همواره دارای سکنه بوده و حتی کمال الملک، نقاش مشهور ناصرالدین شاه قاجار نیز به آن سفر نموده و جالب¬تر آنکه بدانید او تابلویی نیز از روستای کندلوس کشیده است.

تنگه دار: تنگه دار، معروف به آمازون ایران

دره‌ای عمیق با دیواره‌های بلند را تصور کنید که از میان آن رودخانه پر آبی می‌گذرد، در آب خنک آن قدم بگذارید؛ آب خلاف جهت شما در حرکت است و حسی لذت‌بخش ایجاد می‌کند. هوای معتدل آن شما را به وجد می‌آورد و منظره پیش روی‌تان بکر است. برگ‌های پرسیاوشان و پیچک‌های آویزان رنگ دیگری به دیواره‌ها داده‌اند.

الیمستان:  نام جنگلی زیبا و  رویایی است که در کنار روستایی به همین نام قرار دارد که زیبایی خیره کننده اش هر گردشگری را مجذوب خود می کند.

دره زمان: نام تنگه‌ای زیبا و بکر در دل شهرستان پلور استان مازندران است. زمانی که تابلوی ورودی شهرستان پلور را در جاده مشاهده کردید، باید از جاده اصلی خارج شده و عازم جاده فرعی شهرستان پلور شوید. افسانه‌های زیادی درباره این تنگه زیبا گفته می‌شود. افسانه‌هایی در مورد فرار محلیان به این تنگه برای دوره از حمله دشمنان و مخفی کردن گنج‌هایشان در همین منطقه و همچنین تلاشی که نسل‌های بعدی برای یافتن این گنج‌ها کردند.

غار علیصدر: یکی از بزرگ ترین غار های موجود در ایران و جاذبه ای اعجاب انگیزی می باشد که در روستای علیصدر واقع در نزدیکی شهر همدان قرار دارد. طول این غار در حدود 11 کیلومتر بوده و ارتفاع آن از سطح دریا تقریبا 2100 متر است.

تنگه واشی:  از جاهای دیدنی فیروزکوه در استان تهرانه که در ۲۰ کیلومتری فیروزکوه قرار داره. این جاذبه زیبا میتونه یک گزینه فوق العاده عالی برای گردش توی تابستون باشه

تحمل گرما و آلودگی تو این روزای تهران واقعا سخت شده و راه حلش می‌تونه یه آب‌ تنی حسابی کنار یکی از تنگه و آبشارهای ایمن اطراف شهر باشه

اگر تو این تعطیلات فرصت سفر به مناطق دورتر رو ندارید، این محله‌ها بهترین انتخاب می‌تونه براتون باشه

آبشار هفت خوان: آبشار سپهسالار در جاده چالوس  استان البرز واقع است. ارتفاع آبشار  حدود 20 متر است و میان دو صخره نزدیک به هم جاری است و در نزدیکی آن شکوه و ابهتش بازدیدکنندگان را مجذوب می کند. بیشتر نقاط مسیر صاف و کم‌شیب هستند اما هرچه به طرف آبشار حرکت می کنید فاصله دره‌ها از هم کم تر و مسیر نیز سنگلاخی‌تر خواهد شد و در بعضی نقاط راه نیز باید از عرض رودخانه عبور کنید. یادتون نره طبیعت  بدون زباله زیباست پس حتما زباله هاتون و با خودتون برگردونین ممنون که دوستار طببیعت هستین.

روستای ماسوله: تور یک روزه روستای ماسوله در استان گیلان و شهرستان فومن است. روستای ماسوله یکی از مناطق تاریخی و معروف ترین روستای پلکانی ایران است. این روستای زیبا چنان طبیعتی دارد که نه تنها هر کسی را محو دیدار خود می کند بلکه هر چند بار هم که به آن سر بزنید هیچ وقت قدیمی نمی شود. جذابیت های این منطقه باعث شده است که گردشگران بسیاری در همه ی فصول سرد و گرم سال به این منطقه سفر کنند و اوقات خوشی را برای خود بسازند.

قلعه رودخان: تور یک روزه قلعه رودخان که از جاذبه های زیبای استان گیلان و شهر فومن هست.

قلعه‌ای در قلب جنگلهای‌ مه‌آلود فومن؛ گیلان مسیری زیبا و فرصتی برای تجربه همزمان تاریخ‌ گردی و طبیعتگردی از بزرگترین قلعه آجری ایران.

قلعه‌ای تاریخی از دوره ساسانیان که در دوره سلجوقیان مرمت شده که شاید اگر تعداد پله های رسیدن به قلعه رودخان را بدانید، برای بازدید از آن تردید کنید، اما افراد زیادی بواسطه همین مسیـر ۱.۵کیلومتری با بیش از ۱۰۰۰ پله در دل جنگلی زیبا که صدای جریان رودخانه و پرندگان به گوش می‌رسد هر هفته به اینجا می آیند.

آبشار ترز:  آبشار زیبای ترز در منطقه ی زیبای لفور سوادکوه برای یه سفر یک روزه بی شک یکی از آبشارهاییه که میتونه شما رو به وجد بیاره

جنگل و آبشار پلنگ دره: پلنگ دره در استان مازندران و در منطقه شیرگاه قرار دارد. بهترین زمان برای رفتن به این جاذبه زیبا در فصل گرم تابستان است و بخاطر همین البرزمن تور یک روزه پلنگ دره را اجر میکند.

جنگل سی سنگان و دریاچه آویدر :  مازندران از جمله استان‌های شمالی و سرسبز ایران به شمار می‌رود. در این سرزمین، جنگل‌های بسیار زیبایی قرار دارند که هرکدام از آن‌ها، سرمایه‌ای طبیعی محسوب می‌شوند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی از این جنگل‌ها پارک جنگلی سیسنگان است که نمونه‌ ای طبیعی از جنگل‌های جلگه‌ای شمال ایران به شمار می‌رود. پارک جنگلی سیسنگان علاوه بر اینکه در حفظ و حراست از گونه‌های نادر گیاهی و جانوری نقش دارد، به‌عنوان جاذبه‌ گردشگری، افراد زیادی را به خود جلب می‌کند. آویدر در ۳۰ کیلومتری شرقی نوشهر و استان مازندران قرار گرفته و در نزدیکی پارک جنگلی سیسنگان قرار دارد.

تور یک روزه مناسب چه افرادی است؟

تورهای یک روزه مناسب افرادی است که برایشان سفر چند روزه سخت و دشوار است. افرادی که نمی توانند مرخصی بگیرن مناسب است. بعضی از تورهای یک روزه مناسب تمام رده های سنی است ولی بعضی از این تورها رده سنی مخصوص به خود را دارد. در سفرهای یک روزه صبح حرکت میکنند و آخر شب تا قبل از ساعت 12 بامداد کرج هستیم.

انواع سبک تورهای یک روزه

 • تور یک روزه خانوادگی
 • تور یک روزه بانوان
 • تور یک روزه طبیعت گردی
 • تور یک روزه تاریخی و فرهنگی

وسایل مورد نیاز برای تور یک روزه

 • کارت شناسایی
 • یک دست کفش و لباس اضافه
 • صندل طبیعتگردی یا کفش ساقدار سبک
 • کلاه و عینک آفتابی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف
 • دستکش ورزشی
 • زیر انداز انفرادی
 • تنقلات به صورت کاور شده
 • سایر لوازم فردی داخل کوله پشتی
نحوه خرید تورهای یک روزه

با برسی تورهای و انتخاب تور مورد نظرتون میتوانید از طریق سایت اقدام به پیش ثبت نام داشته باشید و یا با شماره های دفتر  تماس حاصل نمایید.

تور یک روزه کرج

البرزمن اولین مجری تورهای طبیعت گردی و ایران گردی در کرج  است و تورهای  یک روزه برگذار میکند.شرکت گردشگری البرزمن در این زمینه دارای سابقه کاری عالی است و به صورت تخصصی تورهای یک روزه از کرج برگذار میکند. این امر برای افرادی که ساکن کرج هستن بسیار مطلوب و میتوانند از کرج به هر استانی که مد نظرشونه سفر داشته باشن.

در کنار ما میتوانید بهترین سفر ها و خاطرات را برای خود رقم بزنید. دوستانی که عاشق سفر رفتن هستن ما برایشان بهترین لحظات را میسازیم. روی این لینک بزنید و آخرین تورهای یک روزه البرزمن را مشاهده کنید.

البرز من سعی در این دارد تا با فراهم کردن بسته سفری نیم روزه که شامل وسیله نقلیه رفت و برگشت،راهنمای گردشگری،ورودیه ها ومعرفی جاذبه های گردشگری مانند پارک ایران کوچک،کاخ موزه سلطانیه،حمام مصباح و دانشکده کشاورزی میشود،شرایطی را برای علاقه مندان به کرج گردی مهیا کند.

با البرزمن سفر پایان ندارد.

ارتباط با ما

  • تلفن : 34213531-026
  • موبایل : 09391725252
  • Email: info@alborzeman.ir
  • کرج، میدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، بعد از خیابان بوستان ، ساختمان گلستان ، واحد یک